IT KONZULTANT S PROGRAMOVÁNÍM PRO ERP SYSTÉMY

Praha
30.000 - 60.000 Kč
facebook-share linkedin-share tisk

Základní informace

Hledáme rasu: human; která je povoláním: technický čaroděj; zná základní spelly (komunikus-technikus-zákazníkus, čáro-mároš úpravo-programároš a implemetisimo-testo-spouštič); dokáže přednášet a předvádět natolik schopně, že si jeho pohyby každý zapamatuje a vlastní certifikát pro ovládání železného čtyř-a-více místného povozu. V případě zájmu zašlete email s aktuálním CV, pro sovy, havrany, českou poštu, astrální cestování a jiné alternativní doručovací metody nemáme momentálně kapacitu. Děkujeme!

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem a analýza požadavků (mail, telefon, výjimečně osobně)
  • Implementace a uvedení systému do chodu (vzdálená plocha, osobně)
  • Základní customizace dle požadavků – úpravy pomocí skriptů v systému
  • Komunikace s vývojáři - při složitější úpravě předání zákaznických požadavků
  • Školení zákazníka (uživatelé systému)
  • Spolupráce při vývoji nových modulů

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost libovolného OOP jazyka
  • Základy SQL jazyka (crud, čtení, mazání)
  • Analytické a komunikační dovednosti
  • ŘP. sk B – aktivní řidič, ochota cestovat po ČR
  • Angličtina – pasivní
  • Výhodou: Znalost podnikových procesů
  • Výhodou: Orientace v ERP systémech
  • Výhodou: Oborové sekundární zaměření v rámci konzultací (skladové hospodářství, účetnictví…)

Nabízíme

  • Motivující finanční hodnocení (fixní a variabilní složka)
  • Práci, která vás bude bavit, a naučíte se spoustu nového
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Kafeterie
  • Oborné kurzy a další vzdělávání
  • Kurzy angličtiny
  • Firemní autopůjčovna nebo příspěvek na PHM
  • Příspěvek na sport/kulturu
  • Spolupráci se zkušenými odborníky
  • Atraktivní teambuildingové akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost Home Office
  • Lokalita: Praha

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu j.stastna@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Tuto pozivci může také vykonávat - it analytik, it konzultant, programamtor, uml, sql. A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou. Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Doporučit známému