ABSOLVENTI_STUDENTI OBORU ICT / ELETROTECHNIKA

ČR , Slovensko
25.000 - 35.000 Kč
facebook-share linkedin-share tisk

Základní informace

Čerstvým absolventům bez komerční praxe nabízíme možnost pracovního uplatnění na plný úvazek. Současně máme zájem o proaktivní studenty typicky posledního ročníku, kterým rozvrh a časový plán (státní zkouška, obhajoba závěrečné práce) umožňuje rovněž plný nebo částečný úvazek, a chtějí následně po ukončení studia přejít na úvazek plný.

Náplň práce

  • Trvale hledáme vhodné kandidáty na pozice jako:
  • - vývojář, tester, programátor, kodér, SW inženýr, analytik
  • - inženýr kvality, procesní inženýr, systémový administrátor
  • - designer, HW inženýr, layouter, validační inženýr, inženýr podpory
  • - prodejní technik, obchodně / technický poradce, konzultant, produktový specialista
  • - konstruktér, technolog, výrobní / servisní technik
  • - projektový inženýr, provozní asistent

Požadavky

  • Znalosti v oboru IT, Telco, Elektrotechnika, Automatizace, Mechatronika nebo příbuzném
  • Student posledního ročníku nebo ukončené VŠ vzdělání (Bc., Ing., Mgr.)
  • Možnost pracovat na plný nebo částečný úvazek
  • Angličtina / Němčina - schopnost dorozumět se ústně s kolegy (skype, telefon, osobně)
  • Pevné základy v jedné nebo více klíčovových oblastí:
  • - programování (jazykové konstrukce, datové typy, OOP) desktopových / webových / embedded aplikací
  • - platforma Linux, Windows, Android, iOS
  • - SQL, HTML, CSS, Java SE / EE, C/C++, PHP, C#, .NET, ASP.NET, JavaScript, Nette, MVC, Perl, Python, Visual Basic, Delphi, VHDL
  • - analogové / digitální obvody, PCB, embedded systémy s MCU / FPGA, IC, technologie výroby, přístrojová technika
  • - LabVIEW, PSPICE, Eagle, OrCAD, Matlab, Simulink, Cadence, Altium, AutoCAD, Solid Works
  • - telekomunikační a sí'tové systémy, mobilní a pevné sítě, client / server systémy, Cisco
  • - řízení kvality ve výrobě a vývoji, ISO, nástroje Six Sigma

Nabízíme

  • Úvazek na plný nebo částečný pracovní poměr
  • Mzdové ohodnocení typicky v rozmezí 25.000 - 35.000 Kč
  • Příležitost aktivního využití cizího jazyka
  • Obvykle nástupu ihned
  • Možnost dokočení studia během pracovního poměru
  • Podporujeme zájem o další studium (např. PhD.)

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu kariera@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou. Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Doporučit známému