SPECIALISTA TECHNOLOGIE MONTÁŽÍ STROJŮ

Olomoucký kraj
od 30.000 Kč
facebook-share linkedin-share tisk

Základní informace

Jste technolog s praxí a umíte ve výkresech vyčíst přesně to, co potřebujete? Máte zájem pracovat v mezinárodní společnosti zabývající se hi-tech výrobou s moderním a velice příjemným prostředím? Nebojíte se nových pracovních výzev a jste týmový hráč i samostatný pracovník? Pak určitě neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce

  • účast při zavádění nových technologií do výroby a optimalizace těch stávajících
  • analýza vzniklých výrobních a montážních vad a návrhy na jejich eliminaci
  • tvorba pracovních postupů a procesů při zavádění nových technologií a procesů
  • měření a stanovování procesních časů pro plánování výroby
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč společnosti - konstrukce, kvalita, nákup a plánování výroby

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • 2 roky praxe na pozici technologa ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s nástroji štíhlé výroby
  • schnopnost číst v technické dokumentaci, technické a logické myšlení
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • moderní zázemí společnosti a příjemný pracovní kolektiv
  • každoroční navyšování mezd a roční odměny
  • až 25 dní dovolené
  • hrazení jazykové kurzy a školení v zahraniční s nadstandardními podmínkami
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované stravování na pracovišti
  • možnost profesního růstu

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu m.krsakova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka by mohla zaujmou také kandidáty, kteří hledají pracovní nabídky jako: Technolog výroby, Technický pracovník, Plánovač výroby, Vedoucí technologie, vývojový pracovník apod. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou. Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Doporučit známému