C# desktop vývojář pro podporu zelené energie!

50 000 - 80 000 Kč

 Kroměříž

Mimořádná nabídka
Reaguj IHNED

Zaměřujeme se na revoluční řešení v oblasti inteligentních energetických sítí, transformující způsob, jakým svět nakládá s energií. U nás se dostanete k vývoji softwaru, který umožňuje efektivnější využívání obnovitelných zdrojů a snižuje ekologickou stopu. Nabízíme kulturu, kde inovace kvete a každý přínos k lepší budoucnosti je ceněn. Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který je na čele změny v energetice.

Náplň práce

  • Vývoj a údržba inovativních desktopových aplikací pro řízení a optimalizaci energetických sítí.
  • Implementace uživatelských rozhraní se zaměřením na intuitivní ovládání a efektivní prezentaci dat.
  • Práce s databázemi MS SQL nebo SQLite pro ukládání a zpracování energetických dat.
  • Spolupráce na analýze požadavků a návrhu řešení, která přispívají k efektivnějšímu využití obnovitelných zdrojů a optimalizaci energetické spotřeby.
  • Těsná spolupráce s týmem pro zajištění kvality a spolehlivosti aplikací, včetně testování a revize kódu.
  • Aktivní účast na inovacích a vývoji nových funkcí, které podporují udržitelnost a ekologickou efektivitu.

Požadavky

  • Zkušenosti s vývojem desktopových aplikací v C#
  • Práce s .NET Framework a .NET Core
  • Znalost WPF a Windows Forms
  • Schopnost práce s databázemi, především s MS SQL nebo SQLite Výhodou:
  • Základní znalosti principů UI/UX pro desktopové aplikace
  • Znalost verzovacích nástrojů, například Git

Nabízíme

  • Možnost práce z domova nebo flexibilní pracovní doba
  • Konkurenceschopný plat a bonusy za výkon
  • Příspěvek na stravování a multisport kartu
  • Rozvojové a vzdělávací kurzy, certifikace
  • Přátelské pracovní prostředí a teambuildingové aktivity
  • Dodatečná dovolená, sick days
  • Příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi