Vývojář HW FullStack - Sch, PCB, Emb SW, C/C++

60 000 - 80 000 Kč

 Brno-město

5 týdnů dovolené
13. plat

Exkluzivní nabídka pro zapálené návrháře elektroniky, kteří si potřebují na produkt sáhnout a vidět jej \\\"v akci\\\". Pro naše design centrum v Brně hledáme zkušeného vývojáře PCB elektroniky primárně pro digitální doménu (MCU a periferie kolem), v menší míře analogový design (low-noise, low-voltage, senzory). U některých projektů je potřeba \\\"vdechnout železu i duši\\\" v podobě vývoje firmware. Spolupracovat budeš s dalšími vývojáři HW, mechaniky, vývojáři SW a taky s Martinem, který tomu všemu velí. Naše projekty jsou menší série špičkových zakázkových systémů, se kterými se běžně nesetkáš....uvidíš.

Náplň práce

  • vývoj PCB elektroniky pro zakázkové nekomerční systémy (simulátor VR s různým příslušenstvím)
  • návrh obvodového řešení, obvykle digitální doména, občas analog, velmi vyjímečně i DSP
  • použití nějakého typu bezdrátové komunikace (BLE, ZigBee, WiFi, ....)
  • práce s 32bit mikrokontroléry, periferiemi, operační zesilovače, senzory, LCD apod.
  • návrh PCB layoutu (obvykle 2-4 vrstvy, někdy i více)
  • osazení prototypu, oživení (série se osazují externě)
  • u některých projektů programování firmware
  • vytváření elektro dokumentace

Požadavky

  • SŠ / VŠ v oboru elektrotechnika
  • komerční praxe ve vývoji PCB elektroniky - návrh obvodového řešení, PCB layoutu, osazení, oživení
  • znalosti digitální i analogové domény
  • praktické zkušenosti s běžnými laboratorními přístroji
  • alespoň základní zkušenost s bezdrátovou komunikací / moduly / protokoly (BT, ZigBee, WiFi či jiný)
  • zkušenost s některým CAD softwarem (Altium Designer, Eagle, OrCAD)
  • angličtina - schopnost ústně komunikovat s kolegy z vývoje
  • výhodou - znalosti nebo zkušenosti s DSP
  • výhodou - umět používat Eagle nebo jiný SW pro layout
  • výhodou - schopnost naprogramovat testovací aplikaci v C/C++
  • výhodou - zkušenost s vývojem firmware pro MCU, stačí na bare-metal v C (bez RTOS)

Nabízíme

  • zajímavé ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • cestování služebně do zahraničí
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce, sladkosti)
  • příležitost si vyzkoušet speciální přístroje
  • práce v týmu pohodářů
  • lokalita Brno - Střed