Finanční ředitel – s fajn rodinným zázemím #2385

90 000 - 150 000 Kč

 Brno-město

Mimořádná nabídka
5 týdnů dovolené

Staňte se motorem naší finanční transformace!

O naší společnosti:
Jsme QPAG skupina, dynamická společnost, která neustále mění pravidla hry v našem odvětví. Specializujeme se na kvalitu, digitalizaci a AI ve výrobě pro naše klienty. Hledáme zkušeného Finančního ředitele, který je připraven převzít klíčovou roli u nás. Připojte se k nám a pomozte nám řídit naši finanční budoucnost!

Případně mrkněte na video: Zákaznický den skupiny QPAG 1.11.2024 I Brno – YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=qpPNPK5uCKg)

Náplň práce

  • Měsíční a roční uzávěrky: Převezměte kontrolu nad našimi měsíčními a ročními účetními uzávěrkami a zajistěte jejich přesnost a včasnost, včetně konsolidace celé skupiny
  • Finanční plánování a reporting: Buďte architektem našich finančních plánů, rozpočtů a pravidelných reportů, které budou klíčové pro strategická rozhodnutí managementu
  • Návratnost investic: Aktivně analyzujte návratnost investic a podílejte se na strategických výběrových řízeních
  • Podklady pro management: Připravujte detailní finanční analýzy a podklady, které podpoří naše strategické cíle
  • Akviziční činnosti: Převezměte iniciativu v akvizičních projektech a analýzách nových příležitostí
  • Audit: Vedení a koordinace externích a interních auditů s cílem zajistit maximální transparentnost a dodržování předpisů
  • Kalkulace a marže: Spolupracujte s obchodním týmem na tvorbě kalkulací a optimalizaci marží pro maximalizaci zisku
  • Ekonomické ukazatele: Nastavujte a monitorujte klíčové ekonomické ukazatele ve spolupráci s řediteli jednotlivých společností
  • Vedení účetního a mzdového týmu

Požadavky

  • VŠ vzdělání a minimálně 5 let v oblasti controllingu a financí, vedení týmu podmínkou
  • Zkušenosti s ekonomikou výrobní společnosti, včetně kalkulací marží
  • Excelentní znalost finančního účetnictví a controllingu s důrazem na zavádění efektivních procesů
  • Dobrá orientace v daňových zákonech a právní povědomí
  • Proaktivní přístup, vynikající organizační a komunikační schopnosti, vyjednávací dovednosti
  • Rozhodnost, flexibilita, a týmový duch
  • Pokročilá znalost práce s PC, Excel na vysoké úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou znalost IS Helios

Nabízíme

  • Fajn rodinná společnost, která se nebojí jít do nových výzev
  • Každý den u nás je jiný, stereotyp určitě nehrozí
  • Týmový kolektiv, kteří rád tráví čas i v rámci plánovaných teambuildingů – lyžovačka na horách nebo sportovní den
  • Možnost rozvoje ve firmě – příklady našich zaměstnanců, kteří se v rámci našich společností přesunuli na jinou pozici nebo v rámci své pozice a oddělení vyrostli
  • Uvidíte za sebou výsledky a za to budete taky adekvátně ohodnocen
  • 2 dny/ročně sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a do zdraví v rámci cafeterie Edenred
  • Pokud jste připraveni vystoupit ze stínu a stát se klíčovou postavou naší finanční strategie, těšíme se na Vaši přihlášku! Váš talent může být motorem našeho úspěchu.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Nabídka je také vhodná pro: finanční manažer, account manager, finanční ředitel, práce v managementu oblast financí, finance Brno, manažer oblast finance, práce Brno management, vedení týmu oblast finance, finanční specialista, controlling…

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.