Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Java Backend Engineer | Spring, Maven

70 000 - 100 000 Kč

 Hlavní město Praha  Brno-město  Ostrava-město

Malý kolektiv
Home Office

Hledá se Java Backend Engineer, který má nadšení pro vývoj, ale taky prokazatelné komerční zkušenosti. Skvěle si rozumí se Spring frameworkem. Maven používá na buildování. Na denní bázi prácuje s SQL databázemi. Výhodou (nikoliv podmínkou) jsou zkušenosti s microservices a Dockerem.
Poznáváte se?

Náplň práce

  • Vývoj backendu robustních webových aplikací
  • Zapojení do návrhu architektury a integrace nových funkcionalit
  • Podílení se na optimalizaci a rozvoji existujících systémů
  • Spolupráce s týmy frontend vývojářů a testerů

Požadavky

  • Máte komerční praxi alespoň 4 roky
  • Skvěle si rozumíte se Spring frameworkem a Mavenem
  • Výhodou je, pokud se zvládnete domluvit anglicky
  • Bonusem je zkušenost s microservices nebo Dockerem

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu a možnost hybridní spolupráce
  • Příležitosti k růstu a další vzdělávání – kurzy a školení
  • Dotovanou MultiSportku a občerstvení na pracovišti
  • Podnětné neformální prostředí plné technologických nadšenců
  • Pošlete nám svoje CV a rádi se s Vámi potkáme osobně!

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis