Mistr Check Pointu do SW společnosti

70 000 - 100 000 Kč

 Hlavní město Praha

Reaguj IHNED
Pružná pracovní doba

Společnost, která se každoročně řadí mezi nejúspěšnější firmy současnosti hledá kolegu, který rozšíří tým těch největších specialistů na síťovou bezpečnost.

Náplň práce

  • Staneš se součástí oddělení zaměřeného na bezpečnost
  • Hlavní náplní bude práce se softwarem od Check Point
  • Správa a zabezpečení sítí
  • Budeš mít za úkol identifikovat síťové hrozby a následně je odstranit
  • Občas Tě bude po odvedené práci čekat sepsání reportu
  • Budeš spolupracovat s dalšími odděleními

Požadavky

  • Máš pár let zkušenosti s prací v Check Pointu
  • Velkou výhodou znalost technologie F5
  • Teoretické znalosti z oblasti sítí (LAN, WAN, switche, routery)
  • Zajímáš se o trendy síťových bezpečnostních řešení
  • Vlastníš řidičský průkaz (služební cesty)

Nabízíme

  • Možnost pracovat z domu
  • Pružná pracovní doba
  • Na služební cesty ti poskytneme automobil
  • Benefity dle vlastního výběru (Kafetérie)
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.