Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Projektant elektrických strojů a zařízení s AJ nebo NJ

45 000 - 80 000 Kč

 Plzeň-město

5 týdnů dovolené
Home Office

Rozšiřujeme klíčové týmy o vývojáře elektroinstalace výrobních zařízení se smyslem pro detail, pečlivost a zkušenostmi z obdobné pozice. Pozice je vhodná i pro projektanty, kteří uvítají možnost kombinovat práci z kanceláře i mimo ní.

Náplň práce

  • návrh a plánování elektrických zařízení (manipulačních aj.)
  • tvorba technické dokumentace (schémata v CADu)
  • provádění analýz a výpočtů
  • zajištění souladu s technickými a bezpečnostní normami
  • řešení technických problémů (=výzev)
  • pravidelné využívání cizího jazyka pro komunikaci s ostatními týmy a kolegy
  • občasné zahraniční pracovní cesty
  • nezbytná práce s podnikovým IS

Požadavky

  • SŠ / VŠ v oboru elektrotechnika nebo podobném