HR RECRUITER/OBCHODNÍK - pojď k nám růst a budovat!

až 70 000 Kč

 Brno-město

Reaguj IHNED

Těší mě, že sis rozkliknul/a tento inzerát - znamená to, že hledáš něco blízkého tvému srdci - to znamená KOMUNIKACI, oblast NÁBORu a OBCHOD! Do mého super týmu hledám posilu, která se bude zaměřovat na nábor kmenových zaměstnanců technických profesí (skladník, elektrikář, technolog, konstruktér, ale i vedoucí výroby nebo ředitel) - vše se naučíš, neboj! Co by tě mohlo u nás také zaujmout? Budeš v úzkém kontaktu s firmami, které na tebe budou spoléhat, že jim najdeš toho specialistu, který jim chybí. Naše práce je rozmanitá, zajímavá, ne vždy jednoduchá, ale posune tě nejen profesně, ale i osobně. Ozvi se a sejdeme se u nás :)

Náplň práce

  • nejprve se naučíš jak komunikovat s kandidáty i firmami a vlastně celkově poznáš tajemství, o čem naše práce je
  • každá profese potřebuje jinou strategii na oslovení - zde se kreativitě meze nekladou
  • denní kontakt s kandidáty, kterým pomáháme dozvědět se o nejlepší nabídce, jak zaujmout na pohovoru anebo jak se s budoucím zaměstnavatelem domluvit
  • pracujeme s databázemi, inzercí, sociálními sítěmi, atd.
  • postupně se dostaneš i do obchodu - naučíš se vedení obchodních jednání s novými firmami a postupně si budeš tvořit své "portfolio"
  • naše práce je hodně online - budeš potřebovat hlavně počítač (MS Office a náš interní systém) a telefon
  • budeš se osamostatňovat ve své práci, ale nadále budeš součástí nápomocného kolektivu, který rád tráví společný čas

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY)
  • máš chuť učit se a růst v dynamickém oboru
  • jsou potřeba už nějaké předchozí zkušenosti z obchodu (prodej, prezentace produktů, finance, apod.)
  • máš zájem si budovat osobní značku
  • zvládáš formální komunikaci slovem i písmem (osobní schůzky, telefony, emaily)
  • ŘP sk. B - do budoucna budeš jezdit na obchodní jednání firemním automobilem

Nabízíme

  • zajímavý fix a neomezené provize (provize máme bez stropu - je tedy na TOBĚ, zda budeš chtít sbírat osobní i firemní rekordy)
  • pružná pracovní doba
  • k dispozici veškeré vybavení pro práci, telefon i pro osobní využití (volné minuty, sms i data)
  • 25 dní dovolené (a po 2 odpracovaných letech dalších 5 dní navíc)
  • různé příspěvky (stravenkový paušál, penzijko, Multisportka, šalinkarta,...)
  • pravidelné společně akce, které jsou vždy něčím výjimečné a nezapomenutelné
  • sídlíme v moderních nových kancelářích s dobrou dostupností (MHD, parkování)