Konfiguruj PLC pro miliardovou společnost!

40 000 - 80 000 Kč

 Ostrava-město

Reaguj IHNED
13. plat

Návrh, výroba a dodávka řídících jednotek, motorů a bateriových zdrojů – to je gró naší společnosti. Aktuálně máme SW i know-how zajištěné. Hledáme však posilu, která propojí technické řešení s klientem a převezme zodpovědnost za kvalitní dodání!
Tak co, máte na to přijmout novou výzvu?

Náplň práce

  • U každého projektu se jedná o postupné pořadí, avšak vždy se u každé příležitosti setkáte s novými technologiemi.
  • Jako první získáte podklady od obchodního zástupce ke konkrétnímu projektu.
  • Na Vás bude vykomunikovat se zákazníkem detailnější popis jeho potřeb a následně navrhnout technické řešení.
  • Budete úzce spolupracovat s našimi projektanty z elektrotechnického oddělení na dokumentaci.
  • Následně zastřešíte dohled nad výrobou, testováním, a nakonec konfigurace u zákazníka.

Požadavky

  • Máte zkušenost s PLC, ať už jste programoval nebo konfiguroval – splňujete to nejpodstatnější.
  • Již jste pracoval na obdobné pozici; Aplikační inženýr, Servisní technik apod.
  • Disponujete vyhláškou 50 § 10 nebo máte kvalifikaci na její získání. Které dovednosti a zkušenosti jsou výhodou?
  • Oceníme, pokud jste již pracoval s bateriovými systémy (instalace zdrojů, záložní zdroje napájení, autobaterie apod.).
  • Máte vystudovanou VŠ a nejvíce se Vám bude hodit studium spojené se slaboproudem.

Nabízíme

  • Dnes již snad standardní benefity – flexibilní pracovní doba, 5 týdnu dovolené, MultiSport apod.
  • Zajistíme Vám stabilní práci s možností kariérního růstu a podporou osobního a profesního rozvoje. Postaráme se o kurzy nebo workshopy, abyste „neusnul na vavřínech“.
  • Atraktivní finanční ohodnocení založené na Vašich zkušenostech a přínosu pro společnost; nikoli založené na nějakých tabulkách. K tomu přidejte roční bonusy ve výši 10% roční mzdy.
  • Můžeme se domluvit i na lekcích cizích jazyků, pokud si přece jen tu angličtinu chcete trochu osvěžit, my Vám tu možnost poskytneme.

A to nejsou všechny výhody práce u nás. Rádi bychom si popovídali o těch, které Vás nejvíce zajímají přímo na pohovoru! Tak na co čekáte?

Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.