PLC programátor – 5 různých příležitostí!

45 000 - 100 000 Kč

 Brno-město

Reaguj IHNED
Zaučíme

Hledáš pracovní příležitost jako PLC Programátor? Máme ji pro tebe. A ne jednu, ale rovnou pět různých. Různé společnosti, různě situované projekty a různé podmínky. Vybere si snad každý…

Náplň práce

  • Programování jednoúčelových strojů, automatizačních linek a robotů.
  • Ve dvou případech se jedná o velké, nadnárodní, společnosti, které jsou schopny každému uzpůsobit pozici téměř na míru. Budeš tak pracovat na projektech, které ti nejvíc sedí lokalitou či zaměřením.
  • Na další pozici tě čeká rodinná společnost vyvíjející vlastní systémy pro automotive průmysl, které následně budeš implementovat u partnerů po celé České republice.
  • Zbylé dvě role mají výhodu práce v malém kolektivu ale na o to zajímavějších projektech po celém světě. Na své si přijdou hlavně ti, kteří ocení individuální přístup. Navíc budete mít možnost procestovat svět.
  • Na konkrétních projektech se samozřejmě potkáš s různými typy PLC a robotů. Zároveň se liší i jednotlivé implementace. Někde jde o naprogramování celé linky od A do Z, jinde třeba jen o servis zaběhnutých instalací.

Požadavky

  • Určitě se neobejdeš bez komunikativní angličtiny.
  • Často je důležitá vyhláška 50 (nebo nařízení vlády 194/2022) či alespoň možnost ji získat.
  • V každém případě oceníme také předchozí zkušenosti s automatizací.
  • Potkáte se s PLC Siemens ale i s roboty ABB nebo Kuka.
  • Velkou výhodou, kterou poznáš hlavně na nástupní mzdě pak je délka předchozí praxe, samostatnost nebo ochota pracovat i na dlouhodobějších projektech ve světě.

Nabízíme

  • Asi samozřejmostí je vždy 25 dnů dovolené.
  • Kromě toho se můžete těšit na automobil i k osobní potřebě.
  • Dostaneš možnost vybrat si mezi spoluprací na IČ nebo klasickým HPP.
  • A samozřejmě tě čeká i celá řada dalších benefitů – jak těch klasických tak i „unikátních“ spojených s cestováním.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).