Technik řízení zakázek s 13. platem #2322

30 000 - 60 000 Kč

 Brno-město

Hledáme šikovného technika, kterému nabízíme práci v jednosměnném provozu, pravidelné měsíční odměny a prémie, 13. plat a mnoho dalšího. Své zkušenosti u nás uplatní i mistři výroby, kteří se chtějí posunout dál ve své kariéře. Mzdové rozpětí je orientační, pro seniorní uchazeče je mzda možná komunikovat domluvou. Pro více informací mi neváhejte zaslat Váš životopis.

O firmě:

Jsme stabilní menší česká společnost, která na trhu působí přes 30 let. Specializujeme se na kompletní realizaci různorodých hydraulických systémů (stereotyp u nás nenajdete). Kvalitním výrobkům a dobrým výsledkům vděčíme našim zaměstnancům, kteří odvádí dobrou práci, díky které naše firma může růst. Jsme si vědomi, že bez šikovných lidí nemůžeme existovat. Proto naše pracující odměňujeme například měsíční prémií, 13. platem, vytápěnou halou, jednosměnným provozem a případně podíly z obratu.

Náplň práce

  • řízení zakázek - jejich průběh výrobou (obrobna, zámečnická dílna, lakovna, montáž)
  • technický dozor nad kvalitou práce
  • řízení a kontrola termínů výroby
  • řízení menšího kolektivu cca 10 podřízených

Požadavky

  • minimálně SŠ strojní nebo praxi na obdobné pozici + technické vzdělání
  • čtení technické dokumentace a základní znalost strojírenské výrobní technologie
  • uživatelská znalost PC
  • být spolehlivý a pečlivý
  • zkušenosti s řízením menšího kolektivu
  • výhodou:
  • znalost technologie obrábění, případně svařování
  • zkušenosti se systémem ISO

Nabízíme

  • růst mzdy dle dosahovaných výkonů a přínosů pro společnost
  • 5 dnů zdravotní dovolené (sick days)
  • příspěvek na stravné 120 kč/den
  • 13. plat
  • měsíční bonusy/prémie
  • možnost kariérního posunu
  • firemní akce
  • lokalita: Brno Heršpice