Staňte se součástí IT support týmu pro zdravotnictví #2349

35 000 - 40 000 Kč

 Hlavní město Praha

Reaguj IHNED
5 týdnů dovolené

Pracovat v CGM je fajn job. Máme totiž propracovaný systém zaměřený na worklife balance, a tak máme čas i na osobní život!

Přidejte se k nám a ověřte si, jaké to je vidět ve své práci smysl a zároveň mít jistotu zaměstnání.
Do týmu podpory hledáme nového kolegu na pozici pracovníka oddělení péče o zákazníky pro podporu lékařských informačních systémů CGM.

Máte zkušenosti s pasivní formou supportu pro zákazníky? Jste technicky zdatní, nebojíte se práce s informačními technologiemi, máte empatii a chcete pomáhat lékařům při jejich každodenních pracovních agendách?

Tak to hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Vaší hlavní náplní práce bude telefonická podpora našich zákazníků, odbavování emailů a případné servisní návštěvy přímo v ordinacích lékařů. Potkáte se také s revizí návodů a testováním.
  • Pracujeme na 8hodinové směny a poskytujeme podporu zákazníkům od 7-19h. Nepracujeme o víkendu a o svátcích. Směny jsou dohodnuté vždy předem v souladu s potřebami týmu i jednotlivce.

Požadavky

  • Máte alespoň středoškolské vzdělání,
  • vyznáte se v IT technologiích a na pokročilé úrovni ovládáte MS Office,
  • jste komunikativní a zvládnete profesionálně vystupovat – naši zákazníci jsou lékaři a je důležité, aby se potkal jejich jazyk s osobností technika,
  • jste aktivním řidičem (B) – někdy je potřeba zajet přímo ke klientovi,
  • výhodou je, pokud máte angličtinu na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • Zázemí prosperující a stabilní nadnárodní společnosti,
  • celofiremní vzdělávání in house (včetně jazykových kurzů),
  • kariérní růst – možnost stoupat na vyšší pozice v rámci IT,
  • 25 dnů dovolené + 5 sick days,
  • možnost občasné práce na home office po ukončení zkušební doby,
  • penzijní připojištění,
  • motivační bonusový systém,
  • stravenky,
  • a především tým skvělých kolegů!
  • Kdy - kde?
  • nástup IHNED nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha
  • Poslední krok: Pošlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií a do předmětu uveďte název pozice. Vybrané kandidáty/kandidátky pozveme na osobní pohovor do naší brněnské pobočky. Těšíme se na Vás!

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!