Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Finanční manažer #2265

90 000 - 150 000 Kč

 Brno-město

Mimořádná nabídka
5 týdnů dovolené

Jsme QPAG skupina, dynamická společnost, která neustále mění pravidla hry v našem odvětví. Specializujeme se na kvalitu, digitalizaci a AI ve výrobě pro naše klienty. Hledáme ambiciózního finančního kontrolora seniora, který je připraven převzít klíčovou roli Finančního manažera. Připojte se k nám a pomozte nám řídit naši finanční budoucnost!

Případně mrkněte na video: Zákaznický den skupiny QPAG 1.11.2024 I Brno - YouTube

Pokud jste připraveni vystoupit ze stínu a stát se klíčovou postavou naší finanční strategie, těšíme se na Vaši přihlášku! Váš talent může být motorem našeho úspěchu.

Náplň práce

  • Klíčové odpovědnosti:
  • Měsíční a roční uzávěrky: Převezměte kontrolu nad našimi měsíčními a ročními účetními uzávěrkami a zajistěte jejich přesnost a včasnost, včetně konsolidace celé skupiny
  • Finanční plánování a reporting: Buďte architektem našich finančních plánů, rozpočtů a pravidelných reportů, které budou klíčové pro strategická rozhodnutí managementu
  • Návratnost investic: Aktivně analyzujte návratnost investic a podílejte se na strategických výběrových řízeních
  • Podklady pro management: Připravujte detailní finanční analýzy a podklady, které podpoří naše strategické cíle
  • Akviziční činnosti: Převezměte iniciativu v akvizičních projektech a analýzách nových příležitostí
  • Dohlížení a spolupráce:
  • Audit: Vedení a koordinace externích a interních auditů s cílem zajistit maximální transparentnost a dodržování předpisů
  • Kalkulace a marže: Spolupracujte s obchodním týmem na tvorbě kalkulací a optimalizaci marží pro maximalizaci zisku
  • Ekonomické ukazatele: Nastavujte a monitorujte klíčové ekonomické ukazatele ve spolupráci s řediteli jednotlivých společností
  • Rizika a problémy: Aktivně identifikujte a řešte finanční a právní rizika a předcházejte problémům
  • Vedení týmu:
  • Vedení účetního a mzdového týmu: Inspirujte a rozvíjejte náš účetní a mzdový tým, který je klíčem k našemu úspěchu
  • One-to-one rozhovory: Pravidelně komunikujte s členy týmu, poskytujte konstruktivní zpětnou vazbu a podporujte jejich růst

Požadavky

  • VŠ vzdělání a minimálně 7 let v oblasti controllingu a financí, velkou výhodou vedení týmu
  • Zkušenosti s ekonomikou výrobní společnosti, včetně kalkulací marží
  • Excelentní znalost finančního účetnictví a controllingu s důrazem na zavádění efektivních procesů
  • Dobrá orientace v daňových zákonech a právní povědomí
  • Proaktivní přístup, vynikající organizační a komunikační schopnosti, vyjednávací dovednosti
  • Rozhodnost, flexibilita, a týmový duch
  • Pokročilá znalost práce s PC, Excel na vysoké úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou znalost IS Helios

Nabízíme

  • Fajn rodinná společnost, která se nebojí jít do nových výzev
  • Každý den u nás je jiný, stereotyp určitě nehrozí
  • Týmový kolektiv, kteří rád tráví čas i v rámci plánovaných teambuildingů – lyžovačka na horách nebo sportovní den
  • Možnost rozvoje ve firmě – příklady našich zaměstnanců, kteří se v rámci našich společností přesunuli na jinou pozici nebo v rámci své pozice a oddělení vyrostli
  • Uvidíte za sebou výsledky a za to budete taky adekvátně ohodnocen
  • 2 dny/ročně sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a do zdraví v rámci cefeterie Edenred
  • lokalita: Brno

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: finanční manažer, account manager, finanční ředitel, práce v managementu oblast financí, finance Brno, manažer oblast finance, práce Brno management, vedení týmu oblast finance, finanční specialista,….

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis