Právní asistent/ka junior / vhodné i pro studenty #2301

30 000 - 35 000 Kč

 Brno-město

5 týdnů dovolené
Home Office

Jsme společnost Collega Brokers a hledáme talentovaného Compliance, který nám pomůže udržet všechny naše aktivity na správné straně zákona.
Pracovní příležitost (nejen) pro studenty práva či ekonomie!

Přidej se k nám a staň se součástí týmu, který mění svět finančních služeb.

Náplň práce

  • monitorovat a hodnotit, jestli vše klape podle právních předpisů a interních pravidel
  • podílet se na školení našich zaměstnanců a poradců, aby byli vždy v obraze
  • komunikovat s regulačními orgány a vést potřebnou dokumentaci
  • aktivní komunikace s kolegy, úřady, ČNB a externími partnery
  • aktualizovat a koordinovat vnitřní předpisy společnosti podle aktuální a platné legislativy

Požadavky

  • máte vysokoškolské vzdělání v oboru práva, ekonomie nebo podobném – výhodou, ale nikoliv podmínkou
  • praxe v oblasti compliance nebo ve finančním sektoru výhodou
  • někoho, kdo je zodpovědný a proaktivní
  • někdo, kdo má schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu
  • skvělá komunikativnost a smysl pro detail

Nabízíme

  • možnost práce i na částečný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • práci v moderní a přátelské společnosti, která si cení svých zaměstnanců
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • atraktivní platové ohodnocení a balíček benefitů
  • multisport karta
  • zvýhodnění firemní tarif
  • účast na firemních akcích
  • po 1. roce stravenky a zaměstnavatelský příspěvek na pojištění
  • lokalita: Brno

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: právník, právnička, práva, ekonom, ekonomika, práce pravník, právní specialista, compliance, práce pro studenty práv, práce pro studenty ekonomie, práce pro studenty Brno, práce na DPP Brno,…

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!