Připoj se jako Marketingový Inovátor! #2278

30 000 - 45 000 Kč

 Brno-město

Občerstvení na pracovišti
5 týdnů dovolené

Jsme v růstu a hledáme kreativní posilu do našeho týmu! QPAG, skupina šesti firem, které dominují v oblasti kontroly kvality výrobků, rozšiřuje své řady. S pobočkami na 7 místech po celé České republice je tato pozice ideální pro ty, kteří mají rádi příležitostné cestování a chtějí prozkoumat různá města naší krásné země!

Pokud Tě naše nabídka zaujme a chceš zjistit více informací o nás, navštiv naše webové stránky na www.qpag.cz nebo nás sleduj na LinkedIn. Držíme Ti kvalitní židli!

Kdo jsme?

Jsme QPAG a naše odbornost v kontrolním inženýrství je základem našeho úspěchu. Chceš vědět víc? Mrkni na video: https://www.youtube.com/watch?v=qpPNPK5uCKg

Náplň práce

  • Kreativitu a inovativní přístup v oblasti marketingu
  • Analytické schopnosti pro identifikaci nových příležitostí na trhu
  • Zkušenosti s digitálním marketingem a správou sociálních sítí
  • Interní marketing a HR branding – udělej nás atraktivními pro nové talenty!
  • Event management – naše akce QPAG ocení tvůj organizátorský talent

Požadavky

  • SŠ vzdělání – ideálně v oboru marketingu nebo technickém směru
  • Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti marketingu, PR nebo agenturním světě
  • Jazykové znalosti – angličtina na komunikativní úrovni a čeština na vysoké úrovni
  • Canva skills – malování slovem
  • Orientace v online světě a v nových trendech
  • Znalosti AI a stále se učit? Pro tebe to není žádný problém

Nabízíme

  • Fajn přátelskou společnost, která se nebojí přijímat nové výzvy
  • Rozmanité pracovní prostředí, kde každý den je jiný a stereotyp určitě nehrozí
  • Týmový kolektiv, který rád tráví čas i mimo pracovní prostředí - plánujeme lyžovačky na horách a sportovní dny
  • Možnosti rozvoje ve firmě - mnoho našich zaměstnanců postoupilo na vyšší pozice nebo se rozrostli v rámci svého oddělení
  • Adekvátní ohodnocení za vaši práci a viditelné výsledky
  • 2 dny/ročně sick days pro nečekané situace
  • Stravenkový paušál na zlepšení vašeho pracovního dne
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a do zdraví v rámci cefeterie Edenred

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: marketing, marketingový pracovník, markeťák, práce v oblasti marketingu Brno, marketing Brno, práce média Brno, sociální sítě, facebook, instragram,…..

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!